DRR 100 REVERSE

Nový produkt

Skladem

45 446 Kč bez DPH
54 990 Kč

Dětská čtyřkolka pro mladé jezdce a budoucí šampiony. Širší a stabilnější než ostatní dětské čtyřkolky. Pyšní se snadným ovládáním, nízko položeným těžištěm, automatickou převodovkou a elektrickým startováním. Silnou stránkou je také motor s vysokou rezervou výkonu. Ten lze pro začátek omezit. Jakmile mladý pilot získá zkušenosti, DRR 100 má spoustu potenciálu pro jeho další rozvoj, a ani po čase ho nepřestane bavit tak jako padesátka. Další výhodou je zpátečka, která vašemu dítěti umožní dostat se snadno ze svízelné situace.Zpátečka umožňuje lepší manipulaci v obtížných místech. Díky zpátečce dítě samo rychle vyřeší každou svízelnou situaci, aniž byste jako rodiče museli pokaždé čtyřkolku ručně vracet do původního směru. Stačí jednoduše zvolit rychlost vpřed nebo vzad, a jede se dál.Malí piloti si bezprostředně zamilují živý dvoudobý motor s dostatkem výkonu pro celodenní jízdu. Automatické mazání samočinně upravuje optimální dávkovací poměr oleje, takže odpadají starosti s přípravou mixu. Jednoduchý a spolehlivý vzduchem chlazený motor má nízké nároky na údržbu a dostatek výkonu. Ten lze pro začátek omezit, ale po otevření dítě s překvapením objeví pravý potenciál této čtyřkolky.Většina dětských čtyřkolek je dobrá jen na učení základů, ale tím jejich možnosti končí a jak se vaše dítě zrychluje, stávají se nebezpečnými. Access DRR 100 však má v zásobě stále nové a nové přednosti, díky kterým se vaše dítě učí a zdokonaluje neustále. Široká a extrémně stabilní konstrukce podvozku umožňuje bezpečné projíždění zatáček, kvalitní pérování nevyrazí dítěti řídítka z rukou a vykouzlí mu úsměvy na tváři.

Automatická převodovka poskytne dítěti se zcela soustředit na jízdu, aniž by se muselo rozptylovat řazením. Výhodou automatické převodovky je, že zátah motoru při akceleraci je zcela plynulý a bez jakéhokoli přerušení hnací síly při přeřazování. Zadní kola jsou poháněna řetězem, který je v místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý. Kvalitní pružicí a tlumicí jednotky, vzadu s progresivní pružinou, jsou pětipolohově seřiditelné v závislosti na terénu a náročnosti tratě, rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Mimořádně dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče vyžehlí všechny terénní nerovnosti, jízda je maximálně příjemná a bezpečná. Plně nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci a tím výbornou ovladatelnost v zatáčkách.Brzdový systém vzadu s kotoučovou a vpředu s bubnovými brzdami je dostatečně dimenzovaný a snadno ovladatelný pomocí ručních páček na řídítkách. Nožní nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, čímž se minimalizuje možnost sklouznutí dětské nohy pro bezpečný pohyb při jízdě.Nekompromisní přístup se promítá i v konstrukci sedla. To svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje vynikající oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlné, takže na něm dítě s úsměvem může strávit třeba celý den. Mysleli jsme i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.Když se zábava protáhne až do západu slunce, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. S účinným předním reflektorem a skvěle viditelným zadním světlem bezpečně najdete cestu domů i za šera.

U čtyřkolky DRR 100 je důraz na bezpečnost jízdy. Díky mnoha bezpečnostním prvkům tak čtyřkolka sama napomáhá udržet vaše dítě za jízdy v bezpečí. Mezi nejdůležitější bezpečnostní prvky patří zakrytý řetěz, možnost omezení maximální rychlosti, jednoduché a přehledné ovládání, bezpečné brzdy se snadným ovládáním páčkami, zakulacené hrany všech plastů bez ostrých okrajů, dobré osvětlení vpředu i vzadu, celoplošné protiskluzové nášlapy bez rušivého brzdového pedálu, nízká poloha těžiště a kvalitní odpružení.

Nenechte na této čtyřkolce jezdit dítě bez ochranné přilby, rukavic, pevných bot, řádného oblečení a chráničů kolen a loktů.
Tato čtyřkolka není schválena pro jízdu ve dvou a pro jízdu na silnici či veřejných komunikacích.

Motor
Typ motoru: dvoudobý jednoválec
Objem: 89,2 ccm
Vrtání/zdvih: Ø52 x 42
Kompresní poměr: 9.1
Chlazení: vzduchové
Zapalování: C.D.I.
Startér: elektrický, záložní nožní
Karburátor: Sun World PWK 21
Hnací systém
Pohon: zadní nápravy
Převodovka: CVT Variátor (se zpátečkou)
Koncový převod: řetězem
Podvozek
Zavěšení přední: nezávislá A-ramena
Zavěšení zadní: spojené (kyvná vidlice)
Pérování přední: hydraulické tlumiče
Pérování zadní: hydraulický tlumič
Brzdy přední: 2x bubnová
Brzdy zadní: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu přední: AT 19 x 7 - 8
Pneu zadní: AT 18 x 9.5 - 8
Rozměry a hmotnosti
Celková délka: 1470 mm
Celková šířka: 1110 mm
Celková výška: 970 mm
Výška sedadla: 700 mm
Světlá výška: 170 mm
Rozvor: 1010 mm
Hmotnost bez náplní: 122 kg
Palivová nádrž: 5 litrů

nebo nás kontaktujte