MEGUIARS All Purpose Cleaner - univerzální interiérový a exteriérový profesionální čistič 3,78 l Zobrazit větší

MEGUIARS All Purpose Cleaner - univerzální interiérový a exteriérový profesionální čistič 3,78 l

ME D10101

Nový produkt

587 Kč bez DPH
710 Kč

710 Kč za ks

Na objednávku

Meguiar's All Purpose Cleaner 3,78 l - profesionální víceúčelový čistič


Nejprodávanější profesionální produkt Meguiar's - All Purpose Cleaner! Víceúčelový čistič vhodný pro čištění nejrůznějších typů povrchů - textilních i netextilních, včetně alcantary, lakovaných i nelakovaných, interiérových i exteriérových.

Své využití nalezne všude tam, kde je třeba čistit odolné skvrny či mastnotu. Je ideálním přípravkem na čištění textilních povrchů suchou cestou i s využitím tepovače či extraktoru (upravený poměr ředění 20:1 až 80:1)! Použít jej můžete také na mytí podběhů, spodních částí prahů, zádveří nebo motorového prostoru suchou i mokrou cestou.

Extrémní vydatnost produktu zajišťuje dlouhou výdrž balení. Tento produkt je oblíben profesionálními detailery po celém světě!

 

Univerzální interiérový a exteriérový čistič z profesionální řady Detailer je určen pro čištění všech interiérových povrchů, jakými jsou například textilní čalounění, koberce, vinyl, plasty, kůže a další. Dále pak pro čištění podběhů kol, disků, motoru a dalších částí.

Výrobek obsahuje optické rozjasňovače a změkčovadla, které napomáhají špičkovému výsledku nejen při čištění interiéru vozidla. Ředěním v poměrech 4:1 až 20:1 si můžete zcela individuálně zvolit sílu čistících účinků přípravku a přizpůsobit si jej tak zcela Vašim konkrétním potřebám.

Všechny výrobky z řady Detailer jsou za dodržení pokynů k jejich aplikaci zcela bezpečné a šetrné i při použití neproškoleným personálem a jsou navrženy pro dosažení maximálních možných výsledků v péči o Váš vůz.

 

Vlastnosti produktu:

  • Velmi účinný čistič všech interiérových povrchů, s výjimkou dotykových a LCD obrazovek.
  • Vhodný zejména na všechny typy tkanin, koberců, textilního čalounění a dalších.
  • Aktivní pěnivé složení uvolní nečistoty z hloubky vláken.
  • Zjemňovače textilií a optické rozjasňovače zajistí perfektní výsledky.
  • Balení 1 galon = 3,78 l (v nabídce také balení 5 galonů = 18,92 l)
nebo nás kontaktujte