LEATHERMAN MUT BLACK - multitool nůž, vyrobeno v USA, záruka 25 let

LE 850122N

Nový produkt

5 281 Kč bez DPH
6 390 Kč

6 390 Kč za ks

Na objednávku

Tato takzvaná civilní varianta armádních multitoolu je neocenitelným vybavením pro civilní střelce, ale i pro armádní profesionály. Ve více než 317 gramech oceli nese multitool 16 nástrojů.
Kromě již tradicních multifunkcních kleští nabízí i klešte na ocelová lanka s vyměnitelnými brity a krimpovací elektrikárské klešte.Samozřejmostí je nůž s kombinovaným ostřím z oceli 420HC a pilka. Pod masivním kladivem na konci nástroje je ukryt také řezací hák ve tvaru písmena V na snadné řezání popruhu.
Hlavní devízou multitoolu Leatherman MUT jsou ale už zmiňované nástroje pro údržbu střelných zbraní: nástroj na zaseklé nábojnice, škrabka karbonu (z bronzu, tudíž nehrozí poškrábání komponentu zbraně), adaptér na čisticí kartáček, nástroj pro rozborku zbraní a velký adaptér na bity. Všechny nástroje jsou dimenzovány pro standartní vojenské i civilní materiály, proto by neměly mít problém s rozborkou a čištením prakticky jakékoli střelné zbraně. Nástroj je možné ješte vylepšit o další komponenty, jako jsou náhradní bity. Praktické pouzdro je tomu přizpusobeno a pojme i náhradní díly či klíč na výměnu nástrojů.

mut.png
nebo nás kontaktujte