DRR 100 MX Pro

Nový produkt

Skladem

133 876 Kč bez DPH
161 990 Kč

TOP dětského a juniorského čtyřkolkového závodění. Čtyřkolka profesionálně připravená pro závody a ověřená značným počtem vítězství. Veškeré komponenty jsou navzájem dokonale sladěné. Čtyřkolka, která dominuje v dětských závodních seriálech v USA, v off-road maratonech i v dětském mistrovství v cross-country, vychází z modelu DRR 100 FOX Edition, ale navíc je opatřena těmi nejlepšími závodními doplňky, které lze sehnat. A to za cenu výrazně nižší, než kdybyste je kupovali samostatně.

Silnou stránkou je podvozek. Nejvyspělejší přední závodní pérování Float R vyvinul FOX přímo pro DRR. Lehké, citlivé a plně nastavitelné vzduchové pérování znamená rychlejší časy na kolo a více úsměvů na tváři. Ambiciózní jezdci potřebují dokonalou techniku. To platí i v juniorském závodění. Zadní pérování FOX Podium X je plně nastavitelné včetně odskoku a komprese. První volba vítězů.Široká americká racingová ramena Laeger´s umožňují maximální nastavitelnost podvozku. Vyvinutá přímo pro DRR 100 poskytují výrazně větší stabilitu v zatáčkách a na rovinkách.

Racingová kyvná vidlice není jen větší pevnost a tuhost. Je to zároveň způsob, jak dostat víc síly na zem bez odlehčování předních kol, lepší kontrola driftů a větší jistota v zatáčkách a stoupáních.Vydržet celý závod je pro dítě těžší než pro dospělého. Odpružené tyče řízení Laeger´s zvyšují komfort a zmenšují únavu. Vysoce pevná legovaná chrommolybdenová ocel je zároveň odolnější proti ohnutí a zkroucení při nárazu.Díky speciální technologii výroby a vysoce kvalitním ocelím jsou zadní osy RPM Dominator nejpevnější a nejspolehlivější zadní osy pro sportovní čtyřkolky na světě. Držák řídítek HOUSER Racing je důležitým prvkem filtrujícím vibrace od motoru a předních kol do rukou dítěte. Americké závodní nášlapy XFR s integrovanou ochranou pat chrání nohy dítěte při sklouznutí boty ze stupačky. Zvednuté konce stupaček zároveň poskytují lepší oporu při jízdě.

Přední hliníkové disky ITP T-9 Pro Series prokázaly své kvality v nejtěžších závodech v USA i v ČR. Tato pevná a lehká hliníková kola vydrží nejeden karambol.Lehké dvouplátnové ITP Holeshot MXR6 se schopností agresivní jízdy za jakýchkoliv podmínek jsou jedny z nejlepších závodních pneumatik. Vynikající trakce v těžkém terénu, stabilita a perfektní záběr při zatáčení i brzdění.Výkonná čtyřplátnová pneumatika Snow Hog je speciálně vyvinutá pro juniorské závodní čtyřkolky. Oblíbená volba pro většinu tratí a podmínek nabízí vysokou odolnost a skvělou trakci díky jednomu z nejúčinnějších vzorků vůbec.

Značkové rukojeti ODI Ruffian jsou jistotou pro držení řídítek a zdárným dojetím do cíle. Rychlá výměna povolením dvou šroubů je příjemným praktickým bonusem.

Motor
Typ motoru: dvoudobý jednoválec
Objem: 89,2 ccm
Vrtání/zdvih: Ø52 x 42
Kompresní poměr: 9.1
Chlazení: kapalinové
Zapalování: C.D.I.
Startér: elektrický, záložní nožní
Karburátor: Sun World PWK 28
Hnací systém
Pohon: zadní nápravy
Převodovka: CVT Variátor (bez zpátečky)
Koncový převod: řetězem / 428H
Podvozek
Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: spojené (kyvná vidlice)
Pérování přední: seřiditelné vzduchové tlumiče FOX Float X
Pérování zadní: hydraulický pružinový tlumič FOX Podium X
Brzdy přední: 2x 165 mm hydraulické disky
Brzdy zadní: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu přední: AT 19x6-10 Maxxis RAZR
Pneu zadní: AT 18x9.5-8 Kenda K530F
Rozměry a hmotnosti
Celková délka: 1480 mm
Celková šířka: 1110 mm
Celková výška: 980 mm
Výška sedadla: 710 mm
Světlá výška: 200 mm
Rozvor: 1010 mm
Hmotnost bez náplní: 127 kg
Palivová nádrž: 5 litrů
Výbava
rudě lakovaný rám a originální ACCESS polepy od firmy 3M s dlouhou životností a doplňky MX Pro uvedené v záložce Technologie a výbava.

nebo nás kontaktujte