DRR 100 FOX Edition

Nový produkt

Skladem

76 025 Kč bez DPH
91 990 Kč

Nekompromisní dokonalá juniorská závodní čtyřkolka s perfektním závodním pérováním prestižní americké značky FOX. Díky plně nastavitelnému podvozku s nejkvalitnějšími tlumiči na trhu bude váš mladý šampion výrazně rychlejší a bude porážet své soupeře snadněji a vyhrávat častěji. Základem čtyřkolky je model DRR100 Race.

Access DRR 100 Fox Edition se bez náležitě pyšní nejvyspělejším pérováním ze všech juniorských čtyřkolek. Špičkové vzduchové jednotky Float R, vyvinuté přímo pro tento model, jsou lehké, citlivé a plně nastavitelné včetně odskoku a komprese. Přinášejí rychlejší časy na kolo a větší úsměvy na tvářích. Access DRR 100 Fox Edition je první volbou vítězů a všech, kteří chtějí trávit více času na trati a méně času laděním pérování. Lepší pérování zkrátka nenajdete.Vysokovýkonný kapalinou chlazený dvoudobý motor má více než dostatek síly pro agresivní výjezdy ze zatáček. Snadná ovladatelnost díky citlivému a přesnému dávkování plynu. Automatické mazání samočinně upravuje optimální dávkovací poměr oleje v závislosti na zatížení a otáčkách motoru. Jednoduchá a účelná konstrukce motoru přispívá k nízké hmotnosti čtyřkolky a nízkým nákladům na údržbu.

Základem mimořádně kvalitních vlastností ohledně jízdy čtyřkolky DRR100 je tuhý trubkový rám s nízkým těžištěm a kvalitními podvozkovými komponenty - předním nezávislým zavěšením na širokých dvojitých A-ramenech, tuhou a odolnou zadní osou a kvalitními tlumiči pérování. Výsledkem je nízká široká stavba s neuvěřitelnou stabilitou v zatáčkách, perfektně snadnou ovladatelností, lehkým a přesným řízením a precizním tolerantním jízdním chováním. Sportovní automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit pouze na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Další výhodou této automatické převodovky je, že zátah motoru při akceleraci je zcela plynulý a bez jakéhokoli přerušení hnací síly při přeřazování. Zadní kola jsou poháněna řetězem, který je v místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý.


Pružicí a tlumicí jednotky mající vzadu s progresivní pružinou jsou pětipolohově seřiditelné v závislosti na terénu a náročnosti tratě, rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče žehlí všechny terénní nerovnosti, jízda je maximálně příjemná a bezpečná. Plně nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci kol a optimální ovladatelnost v zatáčkách.Nezávislý tříkotoučový hydraulický brzdový systém je dostatečně dimenzovaný a snadno ovladatelný pomocí ručních páček na řídítkách. Nožní nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, čímž je minimalizována možnost sklouznutí dětské nohy a umožněn bezpečný pohyb při jízdě.Nekompromisní přístup se promítá i do konstrukce sedla. Což svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje vynikající oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlné, takže na něm dítě s úsměvem může strávit třeba celý den. Mysleli jsme i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.Když se zábava protáhne až do západu slunce, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. S účinným předním reflektorem a skvěle viditelným zadním světlem bezpečně najdete cestu domů i za šera.

Bezpečnost
I na základě sportovního pojetí je kladen značný důraz na bezpečnost jízdy. Nechybí řada bezpečnostních prvků, tak rovněž i čtyřkolka sama pomáhá chránit vaše dítě. Mezi nejdůležitější bezpečnostní prvky náleží výtrhová pojistka, zakrytý hnací řetěz, možnost omezení maximální rychlosti, jednoduché a přehledné ovládání, bezpečné brzdy se snadným ovládáním páčkami, pojistka proti nastartování motoru se zařazenou rychlostí, zakulacené hrany všech plastů bez ostrých okrajů, funkční osvětlení vpředu i vzadu, celoplošné protiskluzové nášlapy bez rušivého brzdového pedálu, nízká poloha těžiště a jedno z nejkvalitnějších odpružení na trhu.

Nikdy nenechte dítě na čtyřkolce jezdit bez ochranné přilby, rukavic, pevných bot, řádného oblečení a chráničů kolen a loktů.Tato čtyřkolka není schválena pro jízdu ve dvou a pro jízdu na silnici a veřejných komunikacích.

Motor
Typ motoru: dvoudobý jednoválec
Objem: 89,2 ccm
Vrtání/zdvih: Ø52 x 42
Kompresní poměr: 9.1
Chlazení: kapalinové
Zapalování: C.D.I.
Startér: elektrický, záložní nožní
Karburátor: Sun World PWK 28
Hnací systém
Pohon: zadní nápravy
Převodovka: CVT Variátor (bez zpátečky)
Koncový převod: řetězem / 428H
Podvozek
Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: spojené (kyvná vidlice)
Pérování přední: seřiditelné vzduchové tlumiče FOX Float
Pérování zadní: seřiditelný vzduchový tlumič FOX Float
Brzdy přední: 2x 165 mm hydraulické disky
Brzdy zadní: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu přední: AT 19x6-10 Maxxis RAZR
Pneu zadní: AT 18x9.5-8 Kenda K530F
Rozměry a hmotnosti
Celková délka: 1480 mm
Celková šířka: 1110 mm
Celková výška: 980 mm
Výška sedadla: 710 mm
Světlá výška: 200 mm
Rozvor: 1010 mm
Hmotnost bez náplní: 127 kg
Palivová nádrž: 5 litrů
Výbava
Vzduchové tlumiče FLOAT od americké značky FOX, rudě lakovaný rám, značkové racingové pneumatiky Maxxis a Kenda.

nebo nás kontaktujte